Jakie kartony do paczkomatów?

Chcąc nadać paczkę, coraz chętniej wybieramy do tego celu paczkomaty. Decydujemy się na taki krok również przy składaniu zamówień w sklepach online. Aktualnie trudno znaleźć e-sklep, który nie umożliwia dostarczania paczek do paczkomatów InPost. 

Nikogo jednak nie powinno to dziwić, ponieważ takie punkty są bardzo wygodne! Są one otwarte całodobowo i korzystanie z nich jest bardzo szybkie – nie trzeba stać w kolejce tak jak na tradycyjnych pocztach.  

Możesz odebrać lub nadać paczkę, idąc do pracy/szkoły czy też w drodze powrotnej do domu, nie martwiąc się przy tym, czy kurier nie zapuka do drzwi, gdy akurat nie będzie Cię w mieszkaniu. W dzisiejszym artykule zastanowimy się, jakie kartony do paczkomatów są najlepszym wyborem. Czym najlepiej je wypełnić, aby produkty dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie? Koniecznie sprawdź przygotowany przez nas tekst. 

Dlaczego paczkomaty to dobry wybór? Najważniejsze zalety

Statystyki jasno pokazują, że coraz chętniej decydujemy się na zakupy internetowe, co spowodowało, że rynek z tym związany zaczął się intensywnie i ekspresowo rozwijać. Duże znaczenie ma tutaj również branża kurierska, która odpowiada właśnie za stworzenie paczkomatów. Te zaś były odpowiedzią na potrzeby klientów. 

Skąd wzięła się ich popularność? Przede wszystkim wynika z tego, że nadawanie i odbieranie paczek jeszcze nigdy nie było tak proste. Osoba nadająca czy odbierająca paczkę nie jest od nikogo i od niczego uzależniona. Przesyłkę może nadać lub odebrać w dowolnej chwili, ponieważ automaty są otwarte całą dobę. 

AdobeStock_497596102-min

Paczkomaty znajdują się obecnie w bardzo wielu miejscach – nie tylko w dużym mieście, ale właściwie w całej Polsce. Jeśli dobrze się rozejrzysz, to jesteśmy pewni, że w swojej okolicy znajdziesz nawet kilka takich automatów. 

Zamawiając paczkę do paczkomatu czy też nadając ją w tym urządzeniu, możesz udać się do najbliższego punktu i nie tracić czasu. Oczywiście fantastyczną funkcją jest także to, że można śledzić przesyłki – zarówno te, na które czekamy, jak i te, które sami nadaliśmy. 

Nie możemy pominąć również innej zalety, jaką jest tempo, w jakim paczki są doręczane. Większość paczek jest doręczana już następnego dnia od nadania. Co więcej, usługa ta jest naprawdę tania. Jeśli zatem szukasz lepszej formy usług kurierskich, koniecznie musisz bliżej zapoznać się z paczkomatami.

Jak wybrać odpowiedniej wielkości karton do paczkomatu?

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedniej wielkości karton do paczkomatu? Już podpowiadamy, od razu informujemy także, że nasza hurtownia kartonów posiada w swojej ofercie pudełka i opakowania do paczkomatów, które na pewno zmieszczą się do wszystkich skrytek. 

W naszym sklepie internetowym od adresem https://kartoniki.pl/kartony/ znajdziesz kartony klapowe o wymiarach doskonale pasujących do tych podanych powyżej. Zostały one stworzone z najwyższej jakości materiałów. Zastosowaliśmy wytrzymałą, trójwarstwową tekturę falistą, która ma ogromny wpływ na to, że nasze opakowania są tak wytrzymałe. Zadbaliśmy o wszystkie aspekty tak, aby paczki naszych klientów były bezpieczne podczas transportu. Ponadto są one odporne na nacisk i obciążenie, więc niezależnie, w jaką część kraju wysyłasz paczkę, możesz być pewny, że dotrze bezpiecznie na miejsce.

Sprawdź też:

Jakie wybrać wypełnienie kartonu do paczkomatu?

wypełniacze do kartonu obraz 2-min

Gdy podjąłeś już decyzję, jaki karton będzie odpowiedni gabarytowo do paczkomatu, czas zająć się wypełnieniem kartonu. Jest ono ważne z tego względu, aby przedmioty w środku nie przemieszczały się podczas transportu. Jeśli nie zadbasz o to, jest ryzyko uszkodzeń mechanicznych, które powstają na skutek uderzeń, przygnieceń czy wstrząsów. Jakie wypełnienia kartonu do paczkomatu są najchętniej wybierane?

Wybór kartonu do paczkomatu - jaki model i wzór wybrać?

Czasami nie tylko solidność i trwałość kartonu są kluczowe. Gdy reprezentujesz firmę, zależy Ci na pewno nie tylko na jakości materiału, ale także na estetyce opakowania, co stanowi istotny element wizerunku marki. W ofercie Kartoniki.pl znajduje się szeroki wybór modeli opakowań oraz wzorów.

Wysyłasz towar? Sprawdź, dlaczego warto wybrać paczkomaty

Jak wysłać paczkę kurierem DHL obraz 2-min

W dobie rosnącej popularności e-commerce, wybór odpowiedniego sposobu dostawy staje się kluczowym elementem biznesowym. Paczkomaty, jako nowoczesna i wygodna metoda dostarczania przesyłek, oferują szereg korzyści, które mogą być decydujące dla sukcesu Twojej firmy.

Najlepsze kartony wysyłkowe do paczkomatu

W Kartoniki.pl znajdziesz wszystkie rodzaje kartonów wysyłkowych do paczkomatu. Oczywiście nasza oferta jest znacznie bardziej rozbudowana, choć dzisiaj skupiliśmy się na tych trzech najpopularniejszych kartonach do paczkomatu. Są to opakowania:

  • stworzone z różnych wariantów tektury,
  • produkowane w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów,
  • w pełni eko – podlegają recyklingowi w 100%.

Wystarczy, że klikniesz tutaj, a od razu przeniesiesz się na stronę, gdzie znajdziesz wszystkie kartony do paczkomatów InPost dostępne w sklepie Kartoniki.pl. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do nawiązania kontaktu z nami!

Kartony do paczkomatów

Wybierz idealne kartony do paczkomatów