Kartony na opony i felgi

Nasze wytrzymałe kartony na opony i felgi wykorzystasz nie tylko do wysyłki opon i felg, ale także do ich wygodnego przechowywania, zapewniając im bezpieczne warunki.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kartony na opony i felgi – wygodne i sprawdzone rozwiązanie

Wysyłając opony lub felgi warto mieć na uwadze sposób, w jaki zostaną one zapakowane. Wymogi przewoźników są w tej kwestii wyjątkowo restrykcyjne, dlatego też brak opakowania i niestandardowy kształt przesyłki poskutkują dużo wyższą ceną za usługę. Zamiast narażać się na niepotrzebne koszty, zdecydowanie lepszym wyjściem z tej sytuacji jest zakup specjalnych opakowań, dzięki czemu wysyłka będzie znacznie tańsza. W naszej ofercie znajdziesz specjalne kartony na opony i felgi, których konstrukcja wyróżnia się wyjątkową trwałością – kilkuwarstwowa tektura umożliwia bezpieczny transport ciężkich przedmiotów, zapobiegając powstawaniu uszkodzeń opakowania podczas jego podróży. Poręczne bigowanie sprawia natomiast, że w prosty sposób możesz dopasować wielkość kartonu do wymiaru przygotowanej do wysyłki opony.

Pudełka na opony i felgi – dopasuj rozmiar do własnych potrzeb

W naszym sklepie możesz zakupić kartony na opony i felgi w różnorodnych rozmiarach. Jeżeli potrzebujesz solidnego opakowania na opony, możesz zdecydować się na pudełka o wymiarach 155-215 mm i 225-315 mm. Specjalnie do zapakowania felg przygotowaliśmy natomiast kartony w rozmiarze 15-16 cali, 17-18 cali oraz 19-20 cali. W ten sposób znajdziesz u nas dokładnie takie opakowanie, jakiego w danej chwili potrzebujesz. Nasze kartony kupisz w wygodnych zestawach zawierających 4 sztuki, umożliwiające ci zapakowanie całego kompletu felg lub opon. Pudełka złożysz w szybki i wygodny sposób – na koniec wystarczy jedynie okleić je taśmą i gotowe!