Kartony na książki

W naszej ofercie znajdziesz specjalne kartony na książki typu multimail, stworzone z myślą o wszystkich osobach, które często wysyłają duże ilości książek, albumów lub obrazów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kartony na książki – szybkie i bezpieczne pakowanie

Wysyłając dużą ilość książek dziennie powinieneś odpowiednio zadbać o ich bezpieczeństwo, aby każdy z twoich klientów otrzymał przesyłkę w doskonałym stanie.  Kartony na książki bardzo dobrze zabezpieczają znajdującą się w ich wnętrzu zawartość przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, co w przypadku transportu książek jest wyjątkowo istotne, zaś specjalne owijki multimail zapewniają pełne dopasowanie do kształtu przedmiotów, nie pozostawiając wewnątrz kartonu niepotrzebnej wolnej przestrzeni. Dodatkowym atutem pudełek na książki jest ich estetyczny wygląd oraz szybki system składania – dzięki temu cała procedura trwa zaledwie kilka sekund, oszczędzając twój cenny czas zwłaszcza wtedy, gdy do zapakowania masz duże ilości zamówień. 

Kartony na książki multimail – jaki format zmieści się w środku?

Na stronie Kartoniki.pl zamówisz pudełka typu multimail w formacie A4 (330 x 220 cm) oraz A5+ (240 x 175 mm). Nasze kartony możesz jednak swobodnie dopasować do rozmiaru książki lub innego produktu, jaki zamierzasz zapakować do środka – wystarczy zatem, że wybierzesz karton o najbardziej zbliżonych wymiarach. Masz również pełną swobodę, jeśli chodzi o łączenie różnego rodzaju naszych kartonów. Mniejsze pudełka sprawdzą się doskonale do wysyłki mniejszych książek, folderów lub grafik, natomiast format A4 przyda ci się, gdy szukasz opakowania do albumów, książek oraz teczek. Niezależnie jednak od wybranego formatu możesz mieć pewność, że zawartość kartonu będzie świetnie zabezpieczona.