Kartony paletowe

Kartony paletowe, które posiadamy w naszym asortymencie, wykonane zostały z wysokiej jakości wzmocnionej tektury, odpornej na niekorzystne czynniki zewnętrzne i zapewniającej bezpieczeństwo podczas transportu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kartony i pudła paletowe

Dostępne w ofercie naszego sklepu kartony paletowe to specjalistyczne pudełka, które zostały dostosowane do rozmiarów zarówno standardowej palety o wymiarach 1200 mm x 1000 mm i 1200 mm x 800 mm, jak i półpalety 800 mm x 600 mm. Szczegółowe uwzględnienie konkretnych wymiarów zapobiega wystawaniu opakowania poza paletę, ograniczając w ten sposób ryzyko ponoszenia dodatkowej opłaty za przesyłkę niestandardową. Dzięki wzmocnionej strukturze, kartony paletowe są niezwykle wytrzymałe, co pozwala umieścić w nich produkty o dużej wadze oraz ustawiać pudełka jedno na drugim, ograniczając w ten sposób również miejsce dostępne na powierzchni palety.

Kartony paletowe – przydatne nie tylko podczas transportu

Warto wspomnieć, że kartony paletowe doskonale sprawdzają się nie tylko do transportu artykułów na palecie. Z powodzeniem można wykorzystać je również do magazynowania różnego rodzaju towarów, co rozwiązuje problem ze znalezieniem dla nich dodatkowego miejsca. Jest to ekonomiczne i wygodne, gdyż zakup dodatkowych pojemników wykonanych z plastiku staje się w tym przypadku całkowicie zbędny. Decydując się na zakup znajdujących się w naszej ofercie kartonów paletowych, możesz liczyć na oszczędność i nieprzeciętną wytrzymałość. Wszelkie produkty, które będą znajdować się we wnętrzu kartonów, będą dokładnie zabezpieczone – nawet w przypadku, gdy będą wyróżniać się dużymi gabarytami.