Kartony z paskiem klejącym

Jedno z ciekawszych i niezwykle wygodnych rozwiązań stanowią kartony z paskiem klejowym, które pozwalają zaoszczędzić czas pakowania przesyłek i zminimalizować koszty, dzięki braku konieczności zakupu taśmy klejącej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kartony wysyłkowe z paskiem klejącym

Szeroki wybór rodzajów pudełek kartonowych dostępnych na rynku sprawia, że każdy przedsiębiorca oraz osoba prywatna znajdą odpowiedni rodzaj dla siebie.  Samoprzylepny pasek zastosowany w tego rodzaju pudełkach umożliwia ich trwałe zamknięcie bez użytku taśmy – nie tylko przyspiesza to cały proces pakowania, ale także wygląda bardzo estetycznie. Z tego też powodu wiele luksusowych firm decyduje się na zastosowanie kartonów z paskiem klejowym, które klienci mogą z łatwością otworzyć za pomocą paska znajdującego się na wewnętrznej stronie klapy pudełka. 

Karton z paskiem klejowym – szybkie i bezpieczne pakowanie

Pudełka wyposażone w pasek klejowy to idealne rozwiązanie, jeżeli zależy ci na oszczędności czasu oraz zapewnieniu komfortu swoim klientom. Elegancko zapakowana paczka to z pozoru drobny szczegół, który jednak ma ogromne znaczenie dla odbiorcy. Trwałe i estetyczne kartony z paskiem klejowym możesz śmiało wykorzystać do wysyłki rozmaitych produktów, takich jak kosmetyki, książki, odzież, a także różnego rodzaju części lub sprzęty elektroniczne. W naszym sklepie znajdziesz pudełka w każdym rozmiarze, dzięki czemu idealnie dopasujesz ich wymiary do sprzedawanych przez siebie produktów. Kartony wyposażone w pasek samoprzylepny oznacza koniec z obawami, że nagle skończy ci się taśma – wystarczy, że odkleisz folię zabezpieczającą umieszczoną na pasku klejowym i dociśniesz go do powierzchni pudełka. Dodatkową zaletą jest również fakt, że paczka gotowa do wysyłki będzie doskonale zabezpieczona przed samoistnym otwarciem.