Kartony pocztowe

W naszym sklepie kupisz kartony pocztowe w dowolnym rozmiarze, który jest zgodny z wymiarami określonymi przez Pocztę Polską.

Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Kartony pocztowe – idealne rozwiązanie do transportu

Nadanie paczki jest z pozoru prostą czynnością. W pierwszej kolejności należy zapakować przedmiot do pudełka, a następnie wypełnić odpowiedni druk lub nakleić na nie specjalną etykietę. Wróćmy jednak do pudełek: czy wiesz, że Poczta Polska, jak każdy inny przewoźnik, posiada określone normy w tej kwestii? Zgodnie z przyjętymi standardami, maksymalne wymiary przesyłki, biorąc pod uwagę sumę jej długości, szerokości i wysokości, nie mogą przekroczyć 2 metrów, zaś sama długość nie może wynieść więcej, niż 1,5 metra. Maksymalny wymiar nadawanej paczki może wynosić 2,5 metra wyłącznie w przypadku, gdy przesyłka objęta została opłatą ryczałtową. Nieuwzględnienie tych norm podczas pakowania przedmiotu sprawi, że paczka nie zostanie przyjęta przez pracownika poczty lub kuriera, a ty będziesz zmuszony do zmiany jej opakowania. Frustrujące, prawda? Z tego też powodu, przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę składającą się z kartonów pocztowych, których wymiary zgodne są ze standardami Poczty Polskiej. Dzięki temu możesz nadać przesyłkę bez obawy, że jej wymiar nie będzie zgodny z panującymi wymogami.

Kartony pocztowe – dopasowane do norm Poczty Polskiej

Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz gabaryty od XS do XL, dzięki czemu z łatwością dopasujesz rozmiar opakowania do przedmiotu przygotowanego do wysyłki. Pudełka dostępne w tej kategorii są niezwykle uniwersalne i wykonane zostały z trwałego materiału, zapewniającego bezpieczeństwo podczas transportu. Do pudełek o najmniejszych gabarytach możesz zapakować między innymi drobny sprzęt elektroniczny lub tekstylia, zaś w większych bez problemu umieścisz nawet sprzęt RTV/AGD. W zależności od potrzeb, możesz również wybrać kolor pudełka – naturalny lub biały, który prezentuje się jeszcze bardziej elegancko.