Kartony 200 mm

Szukasz małych, ale nieco większych kartonów, które pomogą Ci w bezpiecznym pakowaniu i wysyłce większych produktów? Sprawdź w takim razie nasz asortyment. Oferujemy szeroki wybór kartonów o różnych kształtach i rozmiarach, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasze kartony są wykonane z wysokiej jakości tektury, co zapewni bezpieczeństwo Twoich produktów podczas transportu.

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Kartony do 200 mm – opakowania dla średniej wielkości przedmiotów

Nasze kartony do 200 mm idealnie sprawdzą się do pakowania przedmiotów o średniej wielkości. Dzięki swojemu rozmiarowi, najczęściej używane są do pakowania takich przedmiotów jak buty, narzędzia, sprzęt elektroniczny czy też artykuły gospodarstwa domowego. Wykonane z wysokiej jakości tektury zapewniają bezpieczeństwo Twoich produktów podczas transportu i przechowywania. Wybierz nasze kartony do 200 mm i miej pewność, że Twoje produkty dotrą do celu w nienaruszonym stanie.

Kartony do 200 mm – zastosowanie

Kartony są powszechnie stosowane w branży e-commerce, a także w codziennym użytku. To uniwersalne opakowania kartonowe, które chronią różnego rodzaju produkty podczas transportu, czy przechowywania. Kartony w naszym sklepie dostępne są w różnych rozmiarach, grubościach i kolorach, a ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb.

Rodzaje kartonów do 200 mm

Kartony do 200 mm są dostępne w różnych rodzajach i konfiguracjach. Sprawdź najpopularniejsze rodzaje kartonów: